Gör&Sin Blog

Yaz İçin Uygun Hamile Kıyafetleri

24.12.2019
100

Hamilelikte kıyafet seçimi konusunda çok daha dikkatli davranmak gerekir. Özellikle bu konuya özen göstererek hamilelik boyunca kıyafet konusunda kendinizi çok daha rahat hissedebilirsiniz. Aşağıdaki kıyafet seçenekleri gün içinde kendinizi çok daha konforlu hissetmenize neden olacak seçenekler arasında bulunur:

Bol Kesim Pantolon Seçenekleri

Hamile pantolonları bu dönemde sıklıkla tercih edilen seçenekler arasında yer alıyor. Özellikle bol kesime sahip olan pantolon modelleri gün boyunca rahatlık vaat ediyor. Mevsime bağlı olarak tercih edilebilecek bu pantolon modelleri aynı zamanda kısa yoldan şıklık elde etmek isteyenlerin yönelmesi gereken seçenekler arasında bulunur. Bu sayede herhangi bir üst giyimle birlikte çok daha trend bir kombin ortaya çıkarmış olursunuz.

Kayık Yaka

Hamilelerin sıklıkla yöneldiği seçeneklerden biri olan kayık yaka üst giyim modelleri, hamilelerin gün içinde çok daha rahat etmesine neden oluyor. Aynı zamanda her daim trendlerde yer kaplayan bu modellerle çok daha doğru bir seçimin yapılması söz konusu olacaktır.

Salaş Gömlek Modelleri

Hamile gömleği modelleri, hamilelikte sıklıkla tercih edilen seçeneklerden biridir. Daha rahat bir seçenek olan salaş gömlekler aynı zamanda fazlalıkları gizlemek isteyenler için idealdir. Her zevke hitap edecek bir seçeneğin bulunması söz konusu olurken, gün içinde konfor sorununu düşünmeye de kesinlikle gerek kalmayacaktır. Salaş gömlek modellerinde dikkat edilmesi gereken konu ise renk ve desen seçimi olmaktadır. Fazlalıkları gizlemek için daha çok küçük desenleri bulunan gömlek modellerinde karar kılınabilir. Öte yandan canlı renklerin aksine krem, siyah ve kahverengi seçenekler çok daha ince bir görüntünün ortaya çıkmasına neden olacaktır.

Hamileler İçin Tunik Modelleri

Her dönemin modası olan tunik modelleri bu dönemde daha fazla gündeme getirilmesi gereken giysi seçeneklerinden biridir. Her mevsime uygun olan tunik modelleri göbeğin ve kolların çok daha rahat etmesine neden olacaktır. Aynı zamanda trend tasarımlarıyla da günün modasına ayak uydurmanıza yol açar. Çok kolay bir şekilde kombin edilebilen gömlek modelleri fazla maceraya girmeden şık olmak isteyenlerin yönelmesi gereken seçeneklerden biri olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.