Gör&Sin Blog

Lohusa Döneminde Şık bir Kadın Olmak

07.11.2019
104

Lohusa dönemi, bir kadının yeni doğum yaptığı ve doğumun etkilerini üzerinden atmaya çalıştığı bir dönemdir. Lohusa dönemi 35-50 gün boyunca sürebilir ve kadınlar tarafından yapılan açıklamalarda, bu dönemin bir kadının kendisini en bakımsız, ruhsal açıdan çökmüş bir dönem olduğunu söylemek mümkündür. Ancak lohusa dönemini de şık bir kadın olarak geçirmek, moralinizin düzelmesine, bebeğiniz ile geçireceğiniz zamanın veriminin artmasına ve aynı zamanda da doğumun etkilerini üzerinden atıp, motivasyonunuzu yükseltmenize yardımcı olmaktadır. Lohusa dönemi kıyafetleri, size bu dönemde yardımcı olacak ve şıklığınıza şıklık katacak kıyafetler olarak açıklanabilmektedir. Kadınlar zevklerine göre farklı beden ve modelde birçok kıyafeti bu dönemde kullanabilirler.

Hangi Kıyafetleri Deneyebilirim?

Lohusa dönemi kıyafetleri, yine gebelik döneminde giyeceğiniz kıyafetlerin bir benzerleri olarak yorumlanabilir. Lohusa dönemi bebeğiniz ile yeni tanıştığınız ve ona alışmaya çalıştığınız bir dönem olduğu için kendiniz ile yeterli ilgilendiğiniz bir dönem değildir. Ancak yine de bu dönemde kendinizi daha iyi hissetmek için şık giyinebilirsiniz. Doğum sonrası kilo probleminiz olacağı için yine vücudunuzu sıkmayıp terletmeyen kıyafetler kullanmanız, sizin açınızdan yararlı olacaktır. Lohusa dönemi kıyafetleri arasında çeşitli elbiseler, bol tunik ve taytlar yer almaktadır. Aslında bu dönemde de kombin yapmak oldukça kolaydır ve yalnızca küçük bir motivasyon ile siz de lohusa döneminde de şık bir kadın olabilirsiniz.

Lohusa Dönemi ve Hamilelik Sonrası için Gece Kıyafetleri

Lohusa kıyafetleri arıyorsanız, tarzınızı en iyi şekilde yansıtacak kıyafetlere kolay bir şekilde ulaşabilmeniz mümkündür. Lohusa döneminde de gece şıklığını yansıtmak için koyu renk uzun elbiseleri tercih etmeniz mümkündür. Kendinizle barışık olmanız ancak kendinizi ihmal etmemeniz bu dönemde sizi iyi hissettirecek unsurlar arasında yer almaktadır. Lohusa döneminde katılacağınız davetler, kendinizi iyi hissetmenize aynı zamanda sosyal bir ortamda olmanıza yardımcı olmaktadır. Sorunlu bölgelerinizi gizleyecek ve ince bölgelerinizi ön plana çıkaracak kıyafetler bu alanda size yardımcı olabilirler. İsterseniz açık isterseniz de koyu renk birçok güzel elbise, tunik pantolon ve eteğe internet sitemiz aracılığı ile ulaşmanız mümkündür.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.