Gör&Sin Blog

Hamilelikte Kiloları Gizlemek İçin Uygun Kıyafetler

04.01.2020
127

Hamilelik döneminde alınan fazla kilolar kadınların en fazla şikayet ettiği durumlardan biridir. Sağlıksız beslenme planından sonra oluşan fazla kiloları gizlemek için giysilerden yardım alınabilir. Özellikle bazı kıyafet seçeneklerinin bu konuda oldukça başarılı sonuçlar ortaya çıkardığı bilinen durumlar arasındadır.

Gömlek Çeşitleri

Hamile gömlekleri bu dönemde kadınların yoğun ilgi gösterdiği parçalar arasında yer alıyor. Zira gömlek modelleri kadınlardaki fazla kiloların kısa yoldan kapanmasına izin veren seçenekler arasındadır. Özellikle koyu renkli gömlek modellerinde karar kılmanız çok daha iyi bir sonucun ortaya çıkmasına imkan sağlar. Lacivert, siyah gibi renklerdeki gömlekler etkili bir sonuç almak için tercih etmeniz gerekenler arasında bulunur.

Doğru Elbise Modelleri

Hamilelik döneminde rahat olmaları nedeniyle elbise modelleri sıklıkla tercih edilen kıyafet seçenekleri arasında yer alıyor. Şık ve rahat bir seçim yapmak isteyenlerin yöneldiği elbise modelleri üstelik her mevsim için uygundur. Hamileler için en uygun elbise tipleri arasında ise A tipindeki elbise modelleri bulunuyor. Bu şekilde alt kısımda bulunan fazlalıkların daha sorunsuz bir şekilde kapanmasını sağlamış olursunuz. Ayrıca kadınlar arasında en popüler elbise modellerinden biri olan V tipi elbise modelleri de bu dönemde sıklıkla tercih edilmesi gerekenler arasındadır.

Düz Kesim Pantolon Modelleri

Hamilelikte giyim en önemli konular arasında bulunuyor. Bu konuya dikkat ederek çok daha ince bir görüntünün ortaya çıkması kaçınılmaz olacaktır. Özellikle pantolonda doğru bir seçim yapmanız açısından daha çok düz kesim pantolon modellerinde karar kılmanız doğru olur. Günümüzün modasına uygun olacak düz kesim pantolon modelleri aynı zamanda çok rahat bir şekilde kombin edilebildiğinden dolayı bu dönemlerde kadınların kurtarıcısı olacaktır.

Doğru Desen Seçimi

Hamilelikte giysi seçimi sırasında aynı zamanda desenlere dikkat etmekte fayda var. Büyük desenli kıyafet modelleri çok daha geniş gözükmeye neden olacağından bu tarz kıyafetlerden kaçınmak lazımdır. Bunun yerine küçük desenlere sahip olan kıyafet tiplerinde karar kılınabilir. Bu sayede çok daha basit bir şekilde ince bir görüntünün ortaya çıkması bu kez sağlanmış olacaktır

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.