Gör&Sin Blog

Hamilelikte Kendi Tarzını Yaratmak!

17.08.2019
217

Bir kadın için dış görünüşü, her şeyden önce gelmektedir. Ancak, hamilelik dönemindeki bir kadın için dış görünüşü ikinci planda kalmaktadır. Birçok anne adayı, hamilelik döneminde ne giydiğini önemsemez. Onlar için önemli olan bebeklerinin sağlığına herhangi bir zarar vermeyecek kıyafet tercihidir. Anne adayları, bu düşüncelerinde haklı olsalar bile hem sağlıklı hem de gösterişli kıyafet tercihleriyle bu dönemde kendi tarzlarını yaratma şansına erişebilirler.

Hamilelikte Şık Gözükmek İsteyen Anne Adaylarına Tavsiyeler

Birçok kadın, hamilelik döneminde kilo almaktan, vücutlarının bozulmasından, eski kıyafetlerinin hiçbirinin olmamasından şikayet eder. Bu durum, hamileliğin doğasından kaynaklanan bir durum olsa bile isteyen anne adayları, bu durumu lehlerine çevirebilirler. Bu noktada kıyafet tüyosu almak isteyen anne adaylarına beyaz renkli bir gömleğin her zaman kurtarıcı olduğunu hatırlatmak gerekir. Beyaz hamile gömleği; istenildiği takdirde iş hayatına devam eden anne adayları tarafından giyilebilir. Siyah kumaş hamile pantolonu üzerine giyilen bir beyaz hamile gömleği; kendi tarzını arayan anne adaylarına hitap etmektedir. Bunun yanı sıra, beyaz gömlek içerisine renkli hamile tişörtü giymek mümkündür. Bilhassa anne adayları için özel olarak tasarlanan esprili hamile tişörtlerinin beyaz gömleğin içine giymek için çok müsait olduğunu hatırlatmak gerekir. Beyaz gömleğin altına kalem hamile eteği giymek ise kombinin tamamlanması anlamına gelmektedir.

Anne Adaylarına Şıklık Önerileri

Şık olmak isteyen anne adayları için en ideal seçeneklerden birisi, hamile taytı giymektir. Hamile taytı; neredeyse her üst parçasıyla kombinlenmeye müsaittir. Gömlek, sweatshirt, bluz veya tunik ile hamile taytı kombini yapmak efsane olacaktır. Hamilelik döneminin kurtarıcısı olan hamile elbisesi ise yaz kış anne adaylarına hitap etmektedir. Bu noktada, maksi elbiseler ön plana çıkmaktadır. Maksi elbiseler, oldukça rahat olmakla beraber her türlü ayakkabıyla beraber kombinlenmeye müsaittir. Bunun yanı sıra, istenildiği takdirde kalın uzun askılı badiler; anne adayları tarafından tercih edilebilir. Bu tip badilerin hamile pantolonu, taytı veya eşofman altıyla beraber giyilmesi mümkündür. Bilhassa günlük giyimde tarz yaratmak isteyen anne adayları tarafından tercih edilmeleri söz konusudur.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.