Gör&Sin Blog

Hamile kadının köpeği ona unutulmayacak bir iyilik yaptı

Hamile bir kadınla köpeğinin inanılmaz anısı için yazımızı okumaya devam edin!

Hepimiz köpekleri seviyoruz, bir çok insanda köpeklerin insanların en iyi dostu olduğunu söylüyor ve buna katılıyor.Köpekler bzlerin sadece iyi bir dostu değil aynı zamanda bizleri gülümseten tehlike gördüğünd ekoruyan varlıklardır. Bir köpeğin hissi inanılmaz derece kuvetlidir, bizlerin göremediği hissetmediği bir çok şeyi daha önceden hisseder ve görürler.

Hamile bir kadınla köpeğinin inanılmaz anısı için yazımızı okumaya devam edin!

Elenda ve  nisanlısı ricky, coida isimini verdikleri bir köpek aldılar, o kadar tatlı bir köpektiki her anını resimlerini defalarça çektiler, ciaola olduğundan daha büyük olduğu için köpeğin ismini ayıncık olarak değiştirmek bile istediler, coida, elenda ile iyi vakitler geçiriyordu onunla tv izliyor, kanapede uzanıyordu.

Hamile anne ve köpek

Elenda kısa bir süre sonra hamile olduğunu öğrendi ve bunu çevresinde olan herkesle paylaştı ve aile sevinç içinde gün saymaya başladı, coida bu duurma çok sevindiğini gösteriyordu, elanda’nın doğumuna bir kaç ay kala bel agrılarının artığını hissediyordu, coida bu duruma karşı sürekli havlıyor ve ağlıyordu. Elanda doktora gitmeye karar verdi bu durum içersinde doktoru ona hiç birşeyin olmadığını söyledi, eve dönen elanda yine aynı şekild eağrılar çekiyordu, köpeği ise ne zaman yanına gelse ağlıyor ve havlıyordu ona karşı elanda bu durumdan rahatsız oldu acaba coida bebeği kıskanıyor mu? Diyerek aklından geçirmeye başladı ama bundan dolayı oldukça endişeliydi, çünkü coida nın evden uzaklaşmasını dahi düşünmek istemiyordu ve onu çok seviyordu, coida, elanda işe gittiği zaman çok mutsuz oluyordu ve ağlıyordu ve havlıyordu!

Arkadaşlarına Sordu!

hamile kadınla köpeğin yaşadıkları

Elanda bu duruma daha fazla dayanamadı ve arkadaşlarına sormaya karar verdi, bir çok arkadaşı ona köpeklerin hissi yüksektir bence farklı bir doktora daha görün diyerek yönlendirdiler, elanda bu durum karşısında farklı bir doktora daha göründü!

Elanda doktora gittiğinde gerçeği öğrenmiş oldu böbreğinde olan hastalık onu ölüme sürüklüyordu! Bu durumun önceden fark edilmesiyle birlikte Elanda bu hastalığından kurtuldu ve sağlıklı bir doğum yaptı. Elanda kendisinin kurtulmasıan vesile olan coidayı yanından artık ayırmıyor ve bebeğini ona teslim edebiliyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.