Gör&Sin Blog

Doğumdan Önce Dinlenecek Şarkılar

18.05.2019
247

Müzik ruhun gıdasıdır diye boşuna dememişler,  sizleri doğuma hazırlayacak ve rahatlamanızı sağlayacak bir çok melodi hazırladık. Sizi güldürecek, eğlendirecek şarkılara ihtiyacınız olduğunu düşünüyoruz. Yazımızda olan listeyi kontrol ederek sizde üzerine ekleme yapabilir veya bundan yola çıkarak kendinize doğum listesi hazırlayabilirsiniz.

Beyler dikkat : Bu listede sizde varsınız kaçmak yok!
Gelin doğum listesini birlikte hazırlayalım, merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam ediniz.

Harika bir doğum müzik listesi nasıl yapılır?

Bu türde bir çok seçenek vardır,  size ilham verecek ve doğum ağrılarınızı hafifletecek şarkı türleri alt kısımda sizin için hazırladık.
Komik Şarkılar
Kahkaha atmak acının hafiflemesine yardımcı olmaktadır, bu sayede acılar ile baş etmenin farklı bir yolunu bulacaksınız, yoğun kasılmalar esnasında ihtiyacınız olan tek şey gülmek ( gülümsemek size iyi gelecek )
Biraz Sessizlik
Rahatlamak bilimsel olarak kanıtlanmış bir bulgudur aslına bakılırsa bu sürede bu listeyi hazırlamak için emek vermeniz gerekecek, biz buna fırtına öncesi sessizlik diyoruz ama sizlerin ne dediğini gerçekten merak etmiyoruz ’da değil. Sizi rahatlatacak müzikleri belirlemelisiniz..
Mutlu Eden Şarkılar
Sizleri mutlu eden şarkılar sevgi ve umudun duygusunu arttıran, mutluluk hissi veren  ve duygularınızı kontrol etmenizi sağlar.
Favori Şarkılar
Hadi gelin listenizi oluşturalım, bu anı süslemek ve en sevdiklerinizi seçmek için biraz zaman harcamamalısınız, bu şarkılar okulunuz, eski arkadaşlarınızı, en mutlu olduğunuz zamanı size hatırlatan şarkılar olabilir. Favori şarkı listesi doğum esnasında çok ihtiyacınız olacak.
Doğum için Güçlü şarkılar
Spor salonunda olduğunuzu hayal edin en sert hareketlerde bile enerji veren bir parça ile kendinizi daha iyi motife ediyorsunuz işte güç burada gizli bunların anlamını bilmenize  gerek yok, ihtiyacınız olan tek şey güçlü şarkı listenizi yapmak. Pop şarkıları veya klasik şarkılar veya eski bir Türk müziği bile sizi güçlü yapabilir.
İşte Doğum için Şarkılar sizin için bazı yabancı şarkıları listeledik bunun için dediğimiz gibi sizde kendi listenizi hazırlayabilirsiniz., bu listeyi düzenlemek sizin elinizde eğer sevdiğiniz veya oluşturduğunuz listeler varsa bize göndermekten çekinmeyiniz. Kalbiniz ne diyor gerçekten merak ediyoruz, içinde taşıdığın o kutsal varlık ile yeni bir dünyaya merhaba diyeceksin o zaman biraz gevşemeli ve şarkılar söylemeli ve dinlemelisiniz. Kucağınıza aldığınız bebeğiniz ile mutlu sağlıklı yıllar sizin ile olsun
 1. ·  The circle of life – Elton John
 2. ·  I want to break free – Queen
 3. ·  I’m coming out – Diana Ross
 4. ·  Push it – Salt’N’Pepa
 5. ·  Born this way – Lady Gaga
 6. ·  Because I got high – Afroman (for when it’s time to get drugged up)
 7. ·  Le Freak – Chic (for when she might start freaking out)
 8. ·  The Drugs Don’t Work – The Verve (hopefully they will)
 9. ·  If I were a boy – Beyonce
 10. ·  Breathe (ft. Ina Wroldsen) – Jax Jones
 11. ·  Push – Madonna
 12. ·  If You’re Going Through Hell (Before the Devil Even Knows) – Rodney Atkins
 13. ·  Everybody hurts – R.E.M.
 14. ·  Don’t Panic – Coldplay
 15. ·  Breathe – The prodigy
 16. ·  Welcome to the jungle – Guns ‘N’ Roses
 17. ·  Jump in the line – Harry Belafonte
 18. ·  Break Free (ft. Zedd) – Ariana Grande
 19. ·  Under Pressure – Queen
 20. ·  Send me on my way – Rusted Root
Evet listemiz bu şekilde beğenebilirsiniz veya gerçekten beğenmemiş olabilirsiniz. O halde sende listeniz bizim ile paylaşamaya ne dersin ?

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.