Gör&Sin Blog

Doğum Çatlaklarına Elveda

24.05.2019
814

Doğum ardından geriye kalan çatlaklar birçok bayanın ortak sorunudur. Küçük çatlaklar doğumdan sonraki ilk iki ay süre zarfında kendiliğinden ortadan kaybolurlar. Büyük çatlaklar için ise aynı şey konusu değildir. Kendiliğinden geçmezler, ortadan yok olmazlar ancak bunun da bir tedavisi var. Derin ve büyük olan bu doğum çatlakları bitkisel tedaviler ile çok kısa bir süre içerisinde tamamen ortadan kaldırılabilmektedir. İçeriğinde hiçbir kimyasal madde bulundurmayan organik çatlak kremi sadece bölgesel uygulama ile birlikte en geçmez denilen hamilelik çatlakları için bile çözüm sunabilmektedir. Doğanın insanoğluna sunduğu mucize bitkilerinin en doğru oranlar ile bir araya getirilmiş olması sebebi ile de yan etki yaşanmasına neden olmaz.

Organik Çatlak Kremi İçeriği

Organik çatlak kreminin içeriğinde kullanılan tam 6 tane ana maddeden oluşan doğal bitki bulunmaktadır. Bunlar sırasıyla; lavanta, biberiye, kırmızı soğan, aynı sefa, zeytinyağı ve P1 vitaminidir. Her bir içerik tek tek ele alındığında vücuda ve özelliklede vücutta oluşan çatlaklara nasıl iyi geldikleri görülür. Her birinin araştırmalar ve klinik ortamında yapılan deneyler sonucu elde edilen oranlar dahilinde bir araya gelmeleri ile birlikte de Organik çatlak kremi elde edilir. Tamamen doğal ve güvenilir olan bu kremin kullanımından sonra sizler de artık hamilelik sonrası çatlaklar ile ilgili bir endişe yaşamayacaksınız. Hem hızlı çözüm sunabilmesi hem de doğal olması sebebi ile olası yan etki yaşanması riskini ortadan kaldırabilmesi sebebi ile her bayanın kullanabileceği mucize bir formüldür.

Hamilelik Çatlaklarına Elveda

Teknolojinin her geçen gün dev adımlara ilerlemeye devam etmesi sonucunda doğum çatlakları ve bu çatlaklara ait izler tarihin tozlu yapraklarında kaldı. Ananelerimizin, babaannelerimizin zamanında kullanmış olduğu birçok bitkisel yöntem doğum ardından kalan çatlakları azaltmaktadır. Ancak tüm bu bitkilerin tıp dünyasında tek tek ele alınarak ve klinik çalışmalar neticesinde en uygun karışım oranları belirlenerek elde edilen Organik çatlak kremi ile sadece çatlakların dağınık görüntülerini azaltmakla kalmayacaksınız. Dahası en derin ve belirgin olan izlerin bile çok kısa süre içerisinde tamamen ortadan kalkışına bizzat tanık olacaksınız.

Bakımlı Annelere Özel

En kutsal duygulardan olan annelik duygusunu tadan her kadın bu mutlulukla beraber gelecek olan her türlü zorluğa ve her duruma razıdır. Ancak bazı zorluklar ortadan kaldırılabilir. Hamilelik çatlakları da bu ortadan kaldırılabilecek can sıkıcı durumlardan biridir. Doğum sonrası özellikle karnın şişmesi sebebi ile bu bölgede toplanmış olan çatlakların görünümünü azaltmanın da ötesinde tamamen ortadan kaldırabilmeniz artık mümkün. Bakımlı annelere özel olarak tıp dünyasının geliştirmiş olduğu Organik çatlak kremi ile hamilelik sonrası çatlaklar ile ilgili hiçbir derdiniz kalmayacak. Hem de sadece birkaç hafta içerisinde gözle görülür değişimi fark ederken, birkaç ay içerisinde de en derin olanlarının bile artık hiç görülmediklerini kendi gözlerinizle fark edeceksiniz. Günümüzde anne olmak eskisine nazaran çok daha zahmetsiz ve sorunsuz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.