Gör&Sin Blog

Baby Shower Partisinde Ne Giyebilirim?

16.09.2019
340

Hamile kıyafetleri, özellikle günümüzde son derece revaçta olan ürünler arasında yer alıyor. Artık piyasada gebeler için de birbirinden güzel ve stil olarak yorumlanan kıyafetlerin üretilmesi, hamilelerin yüzünü güldüren unsurlar arasında yer almaktadır. Gebe iseniz ve yakın zaman içerisinde bebeğinizin gelişini kutlamak için bir ‘Hoş geldin’ partisi düzenlemek istiyorsanız, kendiniz için oldukça hoş kıyafetler seçmeniz gerekmektedir. Peki baby-shower partisinde ne giyeceğinizi hazırladınız mı?

Baby Shower Kıyafet Kombini

Yakın zaman içerisinde bebeğiniz için bir parti düzenleyecekseniz ve arkadaşlarınızı davet edecekseniz, bu partide en çok dikkat çeken kişinin siz olacağını zaten biliyorsunuzdur. Bu sebepten ötürü, oldukça şık aynı zamanda da gebe olduğunuzun keyfini çıkaracak bir kıyafet seçmeniz sizin için yararlı olacaktır. Baby shower özel bir konsept olduğu için size bu parti sırasında elbiseler giymenizi öneririz. Sizi şık gösterecek bir elbise, gebeliğin en güzel zamanlarında arkadaşlarınız ile geçireceğiniz bir partide son derece şık olmanızı sağlayabilmektedir.

Bedeninize uygun bir elbiseyi seçmeniz ve uygun ayakkabı ve takılar ile süslemeniz baby shower hamile elbisesi kombini için ideal olabilmektedir. Genelde göğüs altından genişleyen ve karnınızı sıkmadan size rahat bir hareket imkanı sağlayacak olan kıyafetler, bebekler için hazırlanan baby shower partilerinde en çok tercih edilen kıyafetler arasında yer almaktadır. Bununla beraber, kıyafetin niteliğinin de önemli olduğunu söyleyebiliriz.

Neye Dikkat Etmeli?

Baby shower hamile elbisesi alırken ve almış olduğunuz elbiseleri kombin ederken elbette bazı detaylara dikkat etmenizde fayda bulunuyor. Bu detaylardan ilki, parti için seçmiş olduğunuz elbisenin niteliği. Sizi çok terletmeyecek ve hareket imkanınızı kısıtlamayacak bir elbise seçmeye özen gösterin. Unutmayın ki parti sırasında anne adayı olduğunuz için bütün gözler sizin üstünüzde olacak. Bunun yanı sıra saçlarınızı da doğal ve dalgalı modellerde yapabilir, bir kraliçe edası ile misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz.

Özellikle son yıllarda baby shower hamile elbiseleri çok revaçta olduğundan dolayı, sadece bu alanda çalışan birçok modacının da var olduğunu söylemek mümkündür. Siz de bunlardan biriyle çalışma fırsatı bulabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.