Gör&Sin Blog

Anne Adayları Spor Giyinmek İçin Hangi Tavsiyelere Uymalı?

27.02.2020
66

Gebelik sürecindeki kadınların giyim konusunda dikkat ettikleri ilk kriter rahatlık olmaktadır. Hem bebeğin hem de annenin hareketlerini kısıtlamayacak türden kıyafetlere yer verilmesi gerekmektedir. Ancak, anne adaylarının bu dönemdeki hassas psikolojisinden dolayı kendilerini iyi hissetmeye ihtiyaçları bulunmaktadır. Bu noktada, aynada kendisini gören bir kadının ben güzelim demesi gerekmektedir.

Anne adaylarının rahatlığı düşünürken şık olmaktan vazgeçmesine gerek yoktur. Bu noktada, rahatlık ve şıklık kriterlerini aynı anda sağlayan sportif giyim tarzını benimsemelisiniz. Bu sayede, hem kendinizi iyi hissedebilir hem de oldukça sağlıklı bir hamilelik dönemi geçirebilirsiniz. Peki, gebelikte sportif şıklığı yakalamak adına hangi tavsiyelere uymak gerekir?

Sportif Şıklık Nasıl Sağlanır?

Sportif şıklığa sahip olmak isteyen kadınların bunun için illaki basit giyinmesine gerek yoktur. Birçok kadının öncelikli tercihi, pantolon ve tişört modelleri olmaktadır. Ancak, sade tasarımlı pantolon ve tişört modellerinin dışında da farklı ürünlerle sportif şıklığı yakalayabilirsiniz.

Mini elbise giyerek sportif bir şıklığa sahip olma fikri size saçma geliyor olabilir. Ancak, kot görünümlü tuse kumaştan üretilen bu tür elbiseler, size aradığınız şıklığı fazlasıyla sunacaktır. Bu tür elbiseleri, bilhassa bahar ve yaz aylarında penye tişörtler ve gömleklerle beraber kombin haline getirebileceğiniz gibi sizi asla sıkmayacak türden triko kazaklarla beraber kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra, hem günlük hayatta hem de iş hayatında giyebileceğiniz türden geometrik, desenli ve çiçekli elbiselerin size önemli bir şıklık vaat ettiğini ifade etmek gerekir. Bu tür elbiseleri, mevsime göre bot, çizme veya babetlerle beraber uygun kombinler haline getirebilirsiniz.

Gebelik döneminde de oduncu gömlek giyebilirsiniz! Birçok markanın karın üstünden genişleyen uzun gömlek tarzında elbiseleri bulunmaktadır. Bu tür elbiselerin her mevsim için uygun olduğunu ifade etmek gerekir. Ofis ortamından ayrılmayan anne adayları için en uygun sportif giyim modellerinin ise bal peteği ve kaz ayağı elbise modelleri olduğunu söylemek gerekir. Bu tür elbiselerin ofis ortamına oldukça uygun olduğunu ifade etmek gerekir. Sonuç olarak, bu tavsiyelere uyduğunuz takdirde her alanda sportif şıklığa sahip olma şansını yakalarsınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.