Gör&Sin Blog

Anne Adayları Mayo Giyebilir Mi?

24.02.2020
83

Gebelik dönemlerini yaz aylarında geçiren anne adaylarının aklında tatil yapma fikri bulunmaktadır. Yaz aylarının tadını çıkarmak her kadının hakkıdır. Gebelik psikolojisinden dolayı kendisini kötü hisseden kadınların tatile ihtiyacı çok fazladır. Ancak, anne adaylarının aklında gebe kalmadan öncesi gibi tatil yapıp yapamayacaklarına dair sorular bulunmaktadır. Bilhassa mayo giyebilir miyim, mayo veya bikini arasından hangisi bana uygundur gibi soruların anne adaylarının aklında olduğunu ifade etmek gerekir. Bazı anne adayları, geçmiş dönemden kalma mayo veya bikinileriyle idare etmek isterler. Ancak, karnın büyümesinden dolayı eski mayoların içine sığmak mümkün olmayabilir. Bu noktada, hamile kadınlar için özel olarak tasarlanan mayo ve bikini modelleri tercih edilmelidir.

Kısacası, anne adayları, istedikleri takdirde mayo giyebilirler. Peki, bu mayo modelleri hangi özelliklere sahip olmalıdır?

Anne Adayları İçin En Uygun Hamile Mayoları

Hamile mayoları arayışı içerisideyseniz internetteki birçok alışveriş sitesini inceleyebilir ve kendinize en uygun ürünleri bulabilirsiniz. Ancak, almayı düşündüğünüz hamile mayolarının bazı özellikleri olmalıdır. Boyundan askılı bağcıklara ve karın kısmında bel büzgüsüne sahip olan hamile mayo modellerinin tercih edilmesi doğru olacaktır. Buna ek olarak, tercih edeceğiniz mayo modeli; tek parça ve kolay kuruma özelliğine sahip olmalıdır.

Anne adayları, karın kısımlarına göre şekillenen bağcıklı büzgülere sahip olan mayo modellerini tercih etmelidir. Buna ek olarak, göğüs kısımlarında özel cuplar bulunan mayoların tercih edilmesi doğru olacaktır. Bu sayede, göğüs bölgesinin desteklenmesi mümkün olacaktır. Buna ek olarak, hamile mayolarının şık olmasından da taviz vermemek gerekir. Minik puantiyeleri ve göğüs kısmında fırfır detayları olan bir mayonun şıklık bakımından en iyisini vaat ettiğini söylemek şarttır.

Anne adaylarının mayo konusundaki tercihi genel olarak tek renk ve tek parça olan mayolar olmaktadır. Bilhassa, tek renk mayoların fazlalıkları gizlemesi söz konusudur. Bunun dışında, göğüs altı şeridinin de mayolarda mutlaka bulunması gereken bir özellik olduğunu ifade etmek gerekir. Daha enerjik ve cıvıl cıvıl bir mayo modeli arayanların tercihi ise çiçek retro baskısına sahip olan mayo modelleri olmalıdır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Ebru Bakan dedi ki:

    Ben giydim valla şuan ücüncüye gebeyim yine giyeceğim ama dikkat etmek gerek tabiki akıntı çok oluyor bazen 🙁